Polski Polski
PLN

FAQ

FAQ
Jak obliczyć ładunek?
Miło mi to powiedzieć! Zapewniamy bezpłatną dostawę dla wszystkich zamówień.

Jak wybrać rozmiar?
Mamy ponad 10 000 stylów, więc rozmiary są różne. Aby uzyskać najlepsze wyniki, pamiętaj, że możesz znaleźć "Rysunki wymiarowe" na każdej stronie produktu w pobliżu wyboru rozmiaru. Pamiętaj o dokładnym pomiarze i porównaj z danymi o wielkości każdego produktu.

Czy mogę anulować moje zamówienie?
Tak, możesz anulować zamówienie w dowolnym momencie przed wysłaniem zamówienia. Jeśli zamówienie nie zostanie zapłacone, możesz je anulować bezpośrednio. Po prostu znajdź swoje niezapłacone zamówienie w moim zamówieniu i kliknij przycisk "anuluj zamówienie". Niezapłacone zamówienia zostaną anulowane bezpośrednio.
Po wysłaniu zamówienia nie można go już anulować. Następnie postępuj zgodnie z naszą polityką zwrotów, dziękuję za zrozumienie.

Skąd mam wiedzieć, że moje zamówienie zostało dostarczone?
Po wysłaniu zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem z automatycznym numerem przesyłki. Musisz tylko poczekać, aż otrzymasz zamówienie!
Możesz również sprawdzić informacje o statusie zamówienia na moim koncie. Zaloguj się do mojego konta, kliknij zamówienie, pokaże stan konkretnego zamówienia.

Którą metodę płatności akceptujesz?
Oferujemy karty kredytowe i debetowe, PayPal oraz lokalne płatności w wielu różnych krajach. Aby uzyskać więcej informacji na temat metod płatności, sprawdź metodę płatności. Dla Twojej wygody dodamy więcej metod płatności później.

Czy można złożyć zamówienie online?
Tak, przesyłane dane są szyfrowane za pomocą protokołu SSL. Po tym, jak bank weryfikuje autentyczność, nie zostanie obciążony. W przeciwnym razie płatność zostanie anulowana.

Jaką metodę wysyłki oferujesz?
Współpracujemy z dużymi międzynarodowymi firmami spedycyjnymi, takimi jak UPS, FedEx, DHL, Epack i Hongkong Post. Oferujemy dwa różne środki transportu. Podczas realizacji transakcji można wybrać opcję Wysyłka ekspresowa lub standardowa na stronie Informacje o zamówieniu.

Jak mogę wrócić?
Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci najlepsze warunki zakupów i bezproblemową politykę zwrotów. Prześlij nam powód i zdjęcie za pośrednictwem modyodziez@hotmail.com w ciągu 30 dni od otrzymania towaru, aby przyspieszyć proces. Dziękujemy za zrozumienie i współpracę.

Kiedy mogę otrzymać zwrot pieniędzy?
Po otrzymaniu zwróconego przedmiotu zwrot środków zostanie natychmiast przetworzony. W normalnych okolicznościach może to potrwać do 21 dni. Jeśli zapłacisz kartą debetową lub kredytową, pieniądze zostaną zwrócone na konto bankowe powiązane z bankiem. Jeśli korzystasz z systemu PayPal, zwrot środków pojawi się na koncie PayPal.