Polski Polski
PLN

Polityka prywatności

Polityka prywatności
W wieku Modaodziez rozumiemy, że twoja prywatność jest ważna i że traktujemy wszelkie dane osobowe, które nam przekazujesz, jako poufne i mogą być używane i rejestrowane tylko zgodnie z ustawą o ochronie danych z 1998 roku. Obiecujemy chronić twoje dane osobowe i nie będziemy sprzedawać żadnych twoich informacji żadnej innej stronie.

Zbieramy dane osobowe o Tobie
Może zawierać imię i nazwisko, adres e-mail, wybór produktu, adres wysyłki, numer telefonu, numer karty kredytowej lub debetowej oraz adres rozliczeniowy. Będziemy zapisywać twoje dane osobowe tak długo, jak możemy, zgodnie z celem, który nam przekazujesz.
Korzystając z naszej strony internetowej, możemy gromadzić, przechowywać i wykorzystywać następujące rodzaje informacji:
    Informacje o twoim komputerze i informacje o Twojej wizycie na naszej stronie, takie jak adres IP, lokalizacja, typ przeglądarki, czas trwania wizyty i liczba przeglądanych stron, poprawią twoją stronę i nasze usługi.
 
W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane osobowe
    Upewnij się, że treści na naszej stronie są prezentowane Tobie w najbardziej efektywny sposób;
    Popraw swoje wrażenia z przeglądania, analizując wykorzystanie;
    Obsługuj wszelkie transakcje dokonane za pomocą tej witryny;
    Przeprowadzaj kontrole kredytowe na naszej stronie internetowej, aby zweryfikować twoją tożsamość i inne procedury bezpieczeństwa;
    Aby zapewnić ci nasze towary i usługi oraz związane z nimi cele;
    Używany do badań, analiz i zarządzania ryzykiem
    Umożliwienie nam przestrzegania wszelkich wymogów prawnych lub regulacyjnych oraz wykrywanie kradzieży, oszustw i innych działań przestępczych oraz zapobieganie im.

Ujawnienie twoich danych osobowych
Twoje dane osobowe mogą zostać ujawnione innym firmom i renomowanym stronom trzecim, które mogą pomóc w przetworzeniu zamówienia lub przesłaniu nam informacji. Modaodziez wymaga, aby wszystkie takie strony trzecie traktowały twoje dane osobowe jako całkowicie poufne i byle co od czasu były zgodne ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

Twoje dane osobowe są przechowywane i bezpieczne
Postępujemy zgodnie ze standardowymi procedurami i wymogami obowiązującego prawa, aby zapewnić ochronę Twoich danych osobowych oraz aby wykorzystywać najnowszą technologię serwera bezpieczeństwa (szyfrowanie SSL-128-bitowe) w celu zapewnienia ochrony wszystkich Twoich danych osobistych i transakcyjnych na najwyższym poziomie standardy. Dostarczymy Ci hasło dostępu do niektórych części naszej strony i Twoim obowiązkiem jest zachować to hasło jako prywatne. Nie możesz udostępnić swojego hasła nikomu. Mimo że nasi przedstawiciele, wyznaczeni agenci i partnerzy biznesowi mogą przechowywać Twoje dane, aby Twoje dane i / lub zamówienia mogły być przetwarzane i / lub utrzymywane przez konto, nigdy nie użyjemy Twoich danych osobowych w celach marketingowych.