Polski Polski
PLN

Zwroty

Zwroty
Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony z zakupu produktu, w ciągu 30 dni od otrzymania towaru, aby poinformować nas, że chcesz wrócić, zwrócimy Ci pieniądze po otrzymaniu produktu. Zwróć towar zgodnie z poniższymi szczegółowymi warunkami:
  Stroje kąpielowe - Należy pamiętać, że ze względów higienicznych nie akceptujemy zwrotu tych rzeczy osobistych, prosimy o rozważenie przed złożeniem zamówienia.
  Odzież - zapraszamy do przymierzania, ale nie rozdzieraj etykiety i nie uszkodz jej pudełka lub torby. Jeśli etykieta jest rozdarta, nie przyjmujemy zwrotów.
  Buty - proszę nie próbować na brudnej podłodze, jeśli buty są uszkodzone, nie przyjmujemy zwrotu. Proszę zrozumieć.

Należy obchodzić się ze wszystkimi przedmiotami ostrożnie. Nie używaj niepotrzebnej siły podczas ubierania się i upewnij się, że nie masz makijażu, ponieważ perfumy / szminka lub dezodorant mogą pozostawiać zapach lub znak. Jeśli nie zastosujesz się do tych instrukcji, nie będziemy mogli przyjąć zwrotu jakiegokolwiek produktu.

Jeśli otrzymasz uszkodzony towar, zrób zdjęcie i zapisz go. Natychmiast skontaktuj się z naszym działem obsługi posprzedażnej, a my ponownie wystawimy Twoje produkty za darmo.

Jeśli chcesz się wymienić, możesz wymienić tylko na różne rozmiary lub kolory tego samego rodzaju towarów, nie akceptuj zmiany na inne towary. Możesz złożyć nowe zamówienie i odesłać go do nas.

Nasz magazyn przetworzy wniosek o zwrot pieniędzy zaraz po otrzymaniu zwróconego przedmiotu i potwierdzi, że nie został uszkodzony. Zwroty zostaną zwrócone na Twoje pierwotne konto. Zajmuje to do 5-21 dni roboczych. Jeśli masz pytania dotyczące zwrotu pieniędzy, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod adresem: modaodziez@hotmail.com.